רשימו

"אני רואה את תפקידי לגרום לשיפור בעסק שלך לא על ידי יצירת תלות ביועץ והנחתת שורת המלצות ליישום, אלא על ידי כך שאלמד אותך כיצד להגיע למסקנות הנכונות בעצמך. רשימו פירושו רושם. והכוונה היא שהידע, הרושם, יישאר אצלך לשימוש חוזר ולשכפול הרווח הנובע ממנו פעם אחר פעם גם בעתיד".
יעקב מאור, מנכ"ל רשימו, בשיחת הפתיחה עם לקוחות רשימו

מה זה בכלל ייעוץ עסקי?

ישנם בשוק יועצים מתמחים לתחום ספציפי צר כמו: עורך דין, רואה חשבון, יועץ פיננסי.

ייעוץ עסקי הוא תהליך רחב יותר שבו יועץ חיצוני מנתח את פעילויות העסק ומסייע לשפר את ניהול העסק בכל היבטיו להשגת המטרות של בעל עסק. יתרונו של היועץ העסקי הוא בכך שהוא חשוף להרבה עסקים, ובמגוון רחב מאוד של היבטים בניהול העסק.

הייחוד של "רשימו" בייעוץ עסקי הוא בהשגת תוצאות בתהליך קצר של עד שלושה חודשים ובהשקעת זמן מינימלית מצד בעל העסק.

התוצאות משתנות לפי הרצון האמיתי של כל בעל עסק. למשל: הגדלת רווח, הגדלת מחזור, פיתוח תחום עיסוק חדש, ניהול קשרי לקוחות, הכנת תכנית שיווקית, פתרון לנושאים שאינם קשורים לליבת העסק ועוד.

הרצון האמיתי של בעל העסק מתבטא בפעילויות שלו בפועל. למשל, אם בעל העסק מצהיר על רצונו לקדם מוצר א' אך במרבית מהזמן הוא מדבר על מוצר ב' או על נושא אחר.

לקוחות החברה הם מתוך מגוון העסקים בארץ, קטנים וגדולים כאחד.
המשותף לכל לקוחות "רשימו" הוא שביעות רצונם מהייעוץ.

מספיקה שיחה קצרה עם כל אחד מלקוחות רשימו בכדי להבין שהייעוץ של רשימו משתלם.

ייעוץ עסקי של רשימו – למי זה עוזר?
אחת הסיבות לעוצמת הכלכלה האמריקאית נובעת מהעובדה שלמרבית העסקים שם, גם לעסקים קטנים וגם לעסקים אדירים בממדיהם, יש מודעות גבוהה לנושא הייעוץ העסקי.

למה הייעוץ העסקי חשוב גם בישראל?
בתקופות מיתון הייעוץ העסקי עוזר לעסקים להתמודד עם הקשיים, להתייעל ולשרוד טוב יותר מהמתחרים בתחום ואף להצליח בגדול. ואילו בתקופות של שגשוג כלכלי, הייעוץ העסקי הוא ההבדל בין עסק שמתפרנס טוב לבין עסק שמגדיל את רווחיותו בצורה מתמדת ומרשימה – הרבה מעבר למתחרים.

מי זקוק לייעוץ עסקי?
כעיקרון כל עסק, גם העסק המצליח ביותר זקוק לייעוץ עסקי. אם נבחן את רשימת העסקים המצליחים ביותר בישראל, נראה כי כולם ללא יוצא מהכלל משתמשים בייעוץ עסקי. אלה שהבינו את היתרונות שבייעוץ עסקי נמצאים ביתרון תחרותי משמעותי מול מתחריהם שלא משתמשים בייעוץ העסקי.

ובכל זאת, איך תדע אם העסק שלך גם זקוק לייעוץ עסקי?
אם העסק שלך אינו יעיל באחד מהתחומים הבאים: פעילות מנכ"ל, שיווק, ניהול לקוחות, תמחור, תפעול, חוזים, ניהול חשבונות, כספים ותזרים מזומנים – אז העסק שלך זקוק לייעוץ עסקי.

האם גם עסק קטן זקוק לייעוץ עסקי?
בוודאות כן. הייעוץ העסקי משתלם לכל גודל של עסק וללא קשר אם העסק רווחי מאוד או אם העסק בקשיים. היועץ העסקי הוא עוד גורם להתייעץ אתו ולהפרות רעיונות והוא זה שיעזור לעסק הקטן להתפתח בצורה בריאה.

מה נותן הייעוץ העסקי?

 • הייעוץ העסקי מאפשר לעסק ללמוד מהניסיון של אלפים אחרים לאורך השנים. אין שום הגיון ללמוד כל דבר בדרך הקשה
 • מנהלי העסק עסוקים רוב הזמן בטיפול בשוטף. היועץ העסקי חי את השוק ואת הדינמיות של השוק
 • במרבית העסקים יש לפחות תחום אחד שזקוק לשיפור רציני. היועץ העסקי מסייע לעסק לזהות את הבעיות ולבחון ביחד עם העסק את הפתרונות
 • היועץ העסקי משלב תיאוריות ניהול עדכניות עם המסלול ליישומן בשטח
 • עם יועץ עסקי, כל המכות שחטף העסק בעבר יהפכו ליתרונות לקידום העסק
מאיפה השם רֵשִימוּ?
המילה רֵשִימוּ קשורה במילה רושם. המסר מאחורי השם רֵשִימוּ הוא שהידע (הרושם) יישאר בידי הלקוח גם אחרי שפעילות הייעוץ העסקי תסתיים. בדרך כלל הייעוץ העסקי מוגבל לעשר פגישות (אחת לשבוע או לשבועיים). תוך הזמן הזה הצדדים מתחילים לראות באופן מוחשי את המגמה של השיפור. הכוונה היא ללמד את בעל העסק את החוכמה ולא ליצור תלות אינסופית ביועץ. לסיכום: רשימו - כי הרושם נשאר

למה לקבל ייעוץ עסקי מחברת רֵשִימוּ?

 • מעל לכל בשל ההצלחה בקרב הלקוחות
 • בגלל העלות הסבירה מול התועלת הגדולה. שיטת השיווק בחברת רֵשִימוּ היא בעיקר על ידי המלצות מפה לאוזן של לקוחות החברה. זה מאפשר לתת שירות מעולה במחירים סבירים
 • כי הידע שיועבר אליכם יישאר אצלכם גם הרבה אחרי סיום פעולת הייעוץ מחברת רֵשִימוּ
 • בגלל השיטה הייחודית של חברת רֵשִימוּ המתאימה הן לעסקים גדולים והן לעסקים קטנים
 • בגלל היכולת של היועצים של רֵשִימוּ למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות
 • בגלל מגוון הלקוחות: מגופים גדולים כמו הטכניון בחיפה, קבוצת מקלד, שחם מערכות מילניום, חנויות ורשתות אופנה, חברות הזנק (סטארט-אפ) ועד עסקים קטנים של חשמלאים, רפואה אלטרנטיבית, עיסוי, יופי וקוסמטיקה, קבלני בניין, חנויות פרחים וכדומה
האם העסק שלך מנוהל, או שהעסק מנהל לך את הזמן?
רשימו - כי הרושם נשאר


עיצוב אתרים: שגרירים